Google Reklamlari

Marine Corp Memurları

Deniz Piyadeleri, çok fazla memur ve üst düzey askere sahip erkek asker bulunuyordu.

Bazılarına erken emeklilik ikramiyesi teklif edilmesine karar verildi.

Google Reklamlari

Vücudunun herhangi iki noktası arasındaki çizgi. Başvuranlar bu iki noktanın ne olacağını seçmek zorunda kaldılar. Kabul eden ilk subay, başının üstünden parmak uçlarının ucuna kadar ölçülmesini istedi. Altı adımda ölçüldü ve 72.000 $ ‘lık bir bonusla çıktı.

Kabul eden ikinci subay biraz daha zekiydi ve uzanmış ellerinin ucundan ayak parmaklarına kadar ölçülmesini istedi. 96.000 dolar ile çıktı.

Üçüncüsü, komisyonsuz bir memurdu, yaşlı bir Başçavuş Binbaşı. Nerede ölçülmek istediği sorulduğunda, “Penisimin ucundan toplarımın arkasına,” diye yanıtladı.

Emekli maaşı, seçimini tekrar gözden geçirmek isteyip istemediğini sordu, önceki iki memurun aldığı büyük çekleri anlattı. Fakat eski Denizci ısrar etti ve ölçümün tıbbi bir memur tarafından yapılmasını sağlayarak onunla birlikte gitmeye karar verdiler.

Google Reklamlari

Sağlık memuru geldi ve Çavuş Binbaşı’ya yaptığı şeyi bırakmasını söyledi. Sağlık memuru, mezura penisin ucuna yerleştirdi ve geri çalışmaya başladı. “Sevgili Lord!” Diye bağırdı aniden. “Testislerin nerede?”

Yaşlı Çavuş Binbaşı sakince “Vietnam” diye cevap verdi.

ÇayMolası

  • 4
    Shares
Google Reklamlari

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir